Lastest Blogs

Ekonomické, skladové, výrobní a ERP systémy a jejich propojení s PDA FLORES

Výpis ekonomických, ERP, výrobních, skladových a jiných systémů, které podporují práci s daty pomocí aplikací vytvořených pro platformu Android a zároveň je ověřena funkčnost těchto aplikací na mobilním terminálu PDA FLORES. Seznam budeme průběžně aktualizovat.

Číst více

Rozdíl mezi 1D (typicky EAN) a 2D (typicky QR) čárovým kódem.

V následujícím článku jsme si dali za úkol Vás uvést do světa 1D a 2D čárového kódu, jehož využití usnadňuje práci a šetří čas při zpracování podnikových procesů. V závěru článku je popsáno několik základních rozdílů mezi 1D a 2D čárovým kódem, které by Vám měly usnadnit rozhodování při pořizování 1D nebo 2D mobilního terminálu se čtečkou čárového kódu.

Číst více

Jak vybrat vhodný PDA terminál?

Kupte si terminál, který nejlépe vyhoví Vašim požadavkům. Připravili jsme pro Vás krátký článek s popisem důležitých vlastností a parametrů PDA, které Vám při výběru mohou pomoci.

Číst více

WMS systém FLORES na PDA FLORES zefektivnil expedici knih v expandující společnosti DOBROVSKÝ s.r.o.

Obchodní ředitel společnosti Štěpán Havránek potvrzuje: „Po zavedení IS FLORES a dodávce PDA FLORES se významně snížila chybovost expedovaných objednávek a zrychlila se práce skladníků“. Distribuční sklad v pražských Kbelích o rozloze 1.000 m2 skladové plochy zahájil provoz na podzim 2017.

Číst více

Velké skladové nebo venkovní prostory, které nelze pokrýt Wi-Fi? PDA se čtečkou čárových kódů to může vyřešit za vás.

Vlastníte nebo provozujete rozlehlé kryté sklady, nebo venkovní plochy (např. skladování stavebního materiálu mimo krytý sklad), kde zavedení a zprovoznění Wi-Fi sítě vyjde na statisíce korun? Zvažujete jako levnější variantu pořízení mobilních PDA, kde je integrovaná čtečka čárových kódů a podpora komunikace přes mobilní data? Pojďme se podívat na výhody...

Číst více

Jaké frekvence by mělo zařízení pro řízení skladových zásob přes mobilní data podporovat?

Na úvod lze poznamenat, že mobilní terminál se čtečkou čárového kódu, který komunikuje přes mobilní data, se Vám bude hodit všude, kde síla signálu Wi-Fi pokulhává a Vy stejně potřebujete pracovat se skladovou nebo jinou aplikací. V ČR se Vám rozhodně nevyplatí pořídit zařízení, které podporuje komunikaci TDD-LTE, který je standardem pro datovou...

Číst více